Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 3
DateTimeRoundDivisionGroundField
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Chargers Coolum Orcas
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Coolum Seals Coolum Crocodiles
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cubs Currimundi Mantarays
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Coyotes Currimundi Orcas
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Cockatoos Currimundi Sharks
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Chipmunks Immanuel Thunderball
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Unity College, Caloundra West UCF03 Unity Rattlesnakes Caloundra White
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Unity College, Caloundra West UCF04 Unity Diamond Backs Caloundra Red
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U06 Unity College, Caloundra West UCF03 Unity Copper Heads Caloundra Green
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Turbulence Caloundra Blue
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Storm Caloundra Black
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Hurricanes Buderim Tremor
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Blaze Buderim Storm
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Wallabies Buderim Heat
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Kookaburras Buddina Turtles
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Vikings Buddina Guppies
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Spartans Range Rockets
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Saxons Mooloolaba Astros
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Amazons Mooloolaba Bluemoons
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Tigers Mooloolaba Dolphins
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Lions Mooloolaba Solars
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Bears Mooloolah Cobras
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U06 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC03 Nambour Lynx cubs Nambour Black Leopard Cubs
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Griffins Mooloolaba Milky Ways
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Crickets Immanuel Thunder
  24/03/2018 BYE3 U07 BYE, BYE BYE Immanuel Hurricanes BYE
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Unity College, Caloundra West UCF04 Unity Vipers Currimundi Stingrays
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 Unity College, Caloundra West UCF03 Unity Taipans Currimundi Squids
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Scorchers Coolum Stingrays
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella El Ninos Buddina Eels
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Boom Caloundra White
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Avalanche Caloundra Red
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Hurricanes Caloundra Purple
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Eagles Caloundra Maroon
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Bulldogs Caloundra Green
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Knights Caloundra Blue
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Zulus Caloundra Black
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Icelanders Buderim Wave
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Highlanders Buderim Twisters
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Starfish Buderim Snowstorm
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Sea Eagles Buderim Freeze
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Dolphins Buddina Sealions
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Buddina Mussels
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Black Mooloolaba Sharks
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC04 Nambour Tigers Range Redbacks
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U07 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC03 Nambour Snow Leopards Mooloolah Mambas
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U07 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC04 Nambour Pumas Mooloolah Tiger Snakes
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Archers Coolum Jellyfish
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Crows Coolum Marlins
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cowboys Coolum Snappers
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Cats Currimundi Bluebottles
  24/03/2018 12:10:00 PM3 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Braves Caloundra White
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Currimundi Starfish Caloundra Red
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Wizards Caloundra Maroon
  24/03/2018 BYE3 U08 BYE, BYE BYE Caloundra Green BYE
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Unity College, Caloundra West UCF03 Unity Pythons Caloundra Gold
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Unity College, Caloundra West UCF04 Unity King Browns Caloundra Blue
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Wildfire Caloundra Black
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Typhoons Buderim Haze
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Supercells Buderim Force
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Blizzards Buddina Seagulls
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Titans Buddina Makos
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Raptors Buddina Bluebottles
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Cyclones Buddina Barracudas
  24/03/2018 12:10:00 PM3 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Mavericks Currimundi Seals
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Jedis Mooloolaba Jets
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Apaches Mooloolaba Suns
  24/03/2018 11:15:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Swordfish Mooloolaba Supanovas
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Razors Mooloolaba Turtles
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Marlins Mooloolah Adders
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Mantarays Mooloolah Bandys
  24/03/2018 9:25:00 AM3 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Mooloolah Pythons
  24/03/2018 10:20:00 AM3 U08 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC03 Nambour Sabre Tigers Nambour Mountain Lions
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Bishops Mooloolah Taipans
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U09 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC02 Nambour Black Panthers Mooloolah Rattlers
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Noosa Gold Mooloolaba Rays
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U09 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC02 Nambour Lions Buderim Blizzards
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Jousters Buddina Dolphins
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Vipers Immanuel Knights
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Braves Buddina Sea Eagles
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Knights Buddina Starfish
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC02 Nambour Golden Cats Range Raptors
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Dragons Buderim Tidal Wave
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Knights Buderim Typhoons
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Mariners Caloundra Black
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Ninjas Caloundra Gold
  24/03/2018 10:50:00 AM3 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Breeze Caloundra Green
  24/03/2018 11:55:00 AM3 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Twisters Caloundra Red
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 Unity College, Caloundra West UCF02 Unity Red Bellies Caloundra White
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U09 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Captains Immanuel Giants
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U09 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Chiefs Currimundi Jellyfish
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U09 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Cruisers Currimundi Great Whites
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Crusaders Buddina Mantarays
  24/03/2018 11:45:00 AM3 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Bandits Coolum Barracudas
  24/03/2018 11:45:00 AM3 U10 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Crocs Immanuel United
  24/03/2018 BYE3 U10 BYE, BYE BYE Caloundra Red BYE
  24/03/2018 8:30:00 AM3 U10 Unity College, Caloundra West UCF01 Unity Cobras Caloundra Green
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U10 Unity College, Caloundra West UCF02 Unity Anacondas Caloundra Gold
  24/03/2018 2:05:00 PM3 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Tornados Caloundra Blue
  24/03/2018 1:00:00 PM3 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Icestorms Caloundra Black
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Marlins Buderim Tornadoes
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Cobras Buderim Hurricanes
  24/03/2018 11:45:00 AM3 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Samurais Buderim Cyclones
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Ninjas Buddina Swordfish
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Jewelfish Currimundi Makos
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Barracudas Currimundi Morays
  24/03/2018 9:35:00 AM3 U10 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Noosa Gold Mooloolaba Eclipsers
  24/03/2018 10:40:00 AM3 U10 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Noosa Black Mooloolaba Rockets
  24/03/2018 11:45:00 AM3 U10 Multi-sport Complex, MUDJIMBA MSC02 Nambour Panthers Nambour Bob Cats
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Untitled Page