Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 2
DateTimeRoundDivisionGroundField
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Bandits Unity Copperheads
  16/03/2019 BYE2 U06 BYE, BYE BYE Unity Anacondas BYE
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Lightning Mooloolaba Barracudas
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Cyclones Buddina Turtles
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF04 Currimundi Swordfish Siena Wombats
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF05 Currimundi Sea Snakes Siena Emus
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Hammerheads Siena Dingoes
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Range Rovers Coolum Orcas
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Spartans Coolum Crocs
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Saxons Chancellor Cobras
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Amazons Chancellor Challengers
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Sharks Chancellor Cannons
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Orcas Caloundra White
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Ocelot cubs Caloundra Red
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Lynx Cubs Caloundra Gold
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Black Leopard Cubs Caloundra Black
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Flood Mooloolah Copperheads
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Artic Mooloolaba Whales
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Tigers Mooloolaba Seals
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Wizards Buddina Guppies
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Chargers Mooloolah Cobras
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Earthquakes Buddina Eels
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Heat Caloundra Blue
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Storm Chancellor Chipmunks
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Thunder Mooloolaba Astros
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Tremor Mooloolaba Dolphins
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Caloundra Black Mooloolaba Platypus
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Strikers Mooloolaba Solars
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Vikings Mooloolah Adders
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Blaze Buddina Mussels
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Lions Caloundra White
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Caloundra Gold
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Bears Chancellor Cockatoos
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Lions Chancellor Coyotes
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Tigers Chancellor Cubs
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Highlanders Coolum Eels
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Icelanders Coolum Seals
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF04 Currimundi Mantarays Range Rockets
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Orcas Siena Kookaburras
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF05 Currimundi Sharks Siena Wallabies
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Dragons Caloundra Red
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Blizzards Unity Rattlesnakes
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Hurricanes Unity Diamondbacks
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Turbulence Stella Storm
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Griffins Buddina Bluebottles
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Mavericks Buddina Barracudas
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Knights Buddina Seagulls
  16/03/2019 1:05:00 PM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Freeze Mooloolaba Milkyways
  16/03/2019 12:10:00 PM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Snowstorm Mooloolaba Sharks
  16/03/2019 12:10:00 PM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Twisters Mooloolaba Snappers
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Wave Mooloolah Mambas
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Caloundra Black Mooloolah Tiger Snakes
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Pumas Caloundra Blue
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Snow Leopards Caloundra Gold
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Tigers Caloundra Green
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF04 Noosa Black Caloundra Maroon
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Caloundra Red
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Dolphins Caloundra White
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Hammerheads Chancellor Condors
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Apaches Chancellor Crickets
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Jedis Coolum Stingrays
  16/03/2019 12:10:00 PM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Sea Dragons Buddina Makos
  16/03/2019 11:15:00 AM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Squids Range Redbacks
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Stingrays Siena Bulldogs
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Cyclones Siena Eagles
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Ninjas Siena Hurricanes
  16/03/2019 10:20:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Avalanche Unity Vipers
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Boom Unity Taipans
  16/03/2019 9:25:00 AM2 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Scorchers Stella El Ninos
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Archers Buddina Sea Eagles
  16/03/2019 9:35:00 AM2 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Jousters Buddina Starfish
  16/03/2019 10:40:00 AM2 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Braves Buddina Dolphins
  16/03/2019 9:35:00 AM2 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Force Mooloolaba Jets
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Haze Mooloolaba Supanovas
  16/03/2019 9:35:00 AM2 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Braves Caloundra White
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Knights Caloundra Blue
  16/03/2019 9:35:00 AM2 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Mountain Lions Caloundra Gold
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Sabre Tigers Caloundra Red
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Mooloolah Pythons
  16/03/2019 10:40:00 AM2 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Razors Chancellor Cats
  16/03/2019 9:35:00 AM2 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Stingrays Coolum Marlins
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Swordfish Coolum Snappers
  16/03/2019 1:00:00 PM2 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Bluebottles Caloundra Black
  16/03/2019 10:50:00 AM2 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Seals Mooloolah Bandys
  16/03/2019 11:55:00 AM2 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Starfish Range Raiders
  16/03/2019 8:30:00 AM2 U09 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Jedi Siena Raptors
  16/03/2019 BYE2 U09 BYE, BYE BYE Siena Titans BYE
  16/03/2019 11:55:00 AM2 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Typhoons Unity Pythons
  16/03/2019 10:50:00 AM2 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Wildfire Unity Kingbrowns
  16/03/2019 12:50:00 PM2 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Bishops Mooloolaba Mariners
  16/03/2019 10:40:00 AM2 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Giants Buddina Mantarays
  16/03/2019 9:35:00 AM2 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Knights Buddina Swordfish
  16/03/2019 2:05:00 PM2 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Jellyfish Mooloolah Rattlers
  16/03/2019 10:40:00 AM2 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Blizzard Mooloolaba Rays
  16/03/2019 11:45:00 AM2 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Tidal Wave Mooloolah Taipans
  16/03/2019 12:50:00 PM2 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Typhoons Buddina Waves
  16/03/2019 10:40:00 AM2 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Black Panthers Caloundra Black
  16/03/2019 11:45:00 AM2 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Golden Cats Caloundra Blue
  16/03/2019 11:45:00 AM2 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Vipers Caloundra Gold
  16/03/2019 12:50:00 PM2 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Ninjas Caloundra Red
  16/03/2019 11:45:00 AM2 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Caloundra White Siena Ninjas
  16/03/2019 11:45:00 AM2 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Chancellor Captains Siena Saints
  16/03/2019 10:40:00 AM2 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Chancellor Chiefs Siena Wolves
  16/03/2019 2:05:00 PM2 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Breeze Chancellor Cruisers
  16/03/2019 1:00:00 PM2 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Twisters Coolum Manta Rays
  16/03/2019 3:10:00 PM2 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Great Whites Unity Redbellies
  16/03/2019 2:15:00 PM2 U15 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Bears Caloundra Black
  16/03/2019 12:05:00 PM2 U15 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Jaguars Siena Dolphins
  16/03/2019 2:15:00 PM2 U15 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Trojans Caloundra White
  16/03/2019 BYE2 U15 BYE, BYE BYE Buddina Tigersharks BYE
  16/03/2019 3:40:00 PM2 U16 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Bandicoots Caloundra White United
  16/03/2019 2:15:00 PM2 U16 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Eels Caloundra Black
  16/03/2019 3:30:00 PM2 U16 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Commandos Chancellor Champs
  16/03/2019 12:05:00 PM2 U17/18 Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Bandits Mooloolah Boas
  16/03/2019 1:30:00 PM2 U17/18 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Bengal Tigers Caloundra White
  16/03/2019 3:40:00 PM2 U17/18 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Barracudas Palmwoods Rangers
  16/03/2019 3:40:00 PM2 U17/18 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Vipers Siena Fire
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Developed by www.KOOK.com.au

Untitled Page