Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 12
DateTimeRoundDivisionGroundField
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Bandits Stella Lightning
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Unity College, Caloundra West UCF04 Unity Anacondas Stella Cyclones
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Unity College, Caloundra West UCF05 Unity Copperheads Mooloolaba Barracudas
  22/06/2019 BYE12 U06 BYE, BYE BYE Caloundra Gold BYE
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Emus Immanuel Tigers
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Dingoes Mooloolaba Seals
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Spartans Currimundi Swordfish
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Saxons Currimundi Sea Snakes
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Amazons Currimundi Hammerheads
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Sharks Coolum Orcas
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Orcas Coolum Crocs
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Ocelot cubs Chancellor Cobras
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Lynx Cubs Chancellor Challengers
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Black Leopard Cubs Chancellor Cannons
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF03 Mooloolah Copperheads Caloundra White
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Wombats Mooloolaba Whales
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Range Rovers Caloundra Red
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Wizards Caloundra Black
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Flood Buddina Guppies
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Artic Buddina Turtles
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Chargers Chancellor Cubs
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Wallabies Range Rockets
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Icelanders Stella Blaze
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Highlanders Stella Blizzards
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Tigers Stella Hurricanes
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Lions Stella Storm
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Bears Stella Turbulence
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Unity College, Caloundra West UCF04 Unity Diamondbacks Buddina Mussels
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Lions Chancellor Cockatoos
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U07 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF04 Mooloolah Cobras Immanuel Dragons
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF03 Mooloolah Adders Currimundi Sharks
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Mooloolaba Solars Currimundi Orcas
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Mooloolaba Platypus Currimundi Mantarays
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Mooloolaba Dolphins Coolum Seals
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Mooloolaba Astros Coolum Eels
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Kookaburras Immanuel Strikers
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Vikings Chancellor Coyotes
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Buddina Eels
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Unity College, Caloundra West UCF05 Unity Rattlesnakes Chancellor Chipmunks
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Earthquakes Caloundra White
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Heat Caloundra Red
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Storm Caloundra Gold
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Thunder Caloundra Blue
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Tremor Caloundra Black
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Griffins Stella Avalanche
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Hurricanes Stella Boom
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Eagles Stella El Ninos
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Bulldogs Stella Scorchers
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Range Redbacks Mooloolaba Snappers
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Mavericks Caloundra Gold
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Jedis Immanuel Ninjas
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Apaches Immanuel Cyclones
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Hammerheads Currimundi Stingrays
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Dolphins Currimundi Squids
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Currimundi Sea Dragons
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Black Coolum Stingrays
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Tigers Chancellor Crickets
  22/06/2019 11:15:00 PM12 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Snow Leopards Chancellor Condors
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Pumas Caloundra White
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF03 Mooloolah Tiger Snakes Caloundra Red
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U08 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF04 Mooloolah Mambas Caloundra Maroon
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Unity College, Caloundra West UCF04 Unity Taipans Caloundra Green
  22/06/2019 10:20:00 AM12 U08 Unity College, Caloundra West UCF05 Unity Vipers Mooloolaba Sharks
  22/06/2019 9:25:00 AM12 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Mooloolaba Milkyways Caloundra Blue
  22/06/2019 11:15:00 AM12 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Knights Caloundra Black
  22/06/2019 1:05:00 PM12 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Wave Buddina Barracudas
  22/06/2019 12:10:00 PM12 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Twisters Buddina Bluebottles
  22/06/2019 1:05:00 PM12 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Snowstorm Buddina Makos
  22/06/2019 12:10:00 PM12 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Freeze Buddina Seagulls
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Archers Bli Bli Jousters
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Braves Buddina Sea Eagles
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Raptors Mooloolaba Jets
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Unity College, Caloundra West UCF02 Unity Pythons Mooloolaba Supanovas
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Force Buddina Starfish
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Haze Currimundi Seals
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Mountain Lions Caloundra Black
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Sabre Tigers Caloundra Blue
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Caloundra Gold
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Razors Caloundra Red
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Stingrays Caloundra White
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Swordfish Chancellor Cats
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Braves Coolum Marlins
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Knights Coolum Snappers
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Titans Currimundi Bluebottles
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Pythons Currimundi Starfish
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U09 Unity College, Caloundra West UCF03 Unity Kingbrowns Range Raiders
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Immanuel Jedi Stella Typhoons
  22/06/2019 BYE12 U09 BYE, BYE BYE Stella Wildfire BYE
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U09 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Bandys Buddina Dolphins
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Saints Currimundi Great Whites
  22/06/2019 12:50:00 PM12 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Ninjas Buddina Swordfish
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Vipers Caloundra Blue
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Golden Cats Stella Breeze
  22/06/2019 12:50:00 PM12 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Black Panthers Stella Twisters
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U10 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Taipans Coolum Manta Rays
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U10 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Rattlers Caloundra White
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Wolves Mooloolaba Rays
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Mooloolaba Mariners Chancellor Cruisers
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Immanuel Knights Chancellor Chiefs
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U10 Unity College, Caloundra West UCF02 Unity Redbellies Immanuel Giants
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Bishops Currimundi Jellyfish
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U10 Unity College, Caloundra West UCF03 Buddina Mantarays Caloundra Red
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Chancellor Captains Caloundra Gold
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Ninjas Buddina Waves
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Blizzard Caloundra Black
  22/06/2019 12:50:00 PM12 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Tidal Wave Buderim Typhoons
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U11B Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Bob Cats Palmwoods Mohicans
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U11A Unity College, Caloundra West UCF01 Unity Cobras Currimundi Morays
  22/06/2019 BYE12 U11D BYE, BYE BYE Currimundi Makos BYE
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U11B Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Cyclones Mooloolaba Galaxy
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U11A Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Palmwoods Gladiators Noosa Black
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U11C Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Noosa Gold Stella Ice Storms
  22/06/2019 1:20:00 PM12 U11D Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Cobras Chancellor Crocs
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U11C Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Caloundra Red Coolum Barracudas
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U11D Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Range Raptors Caloundra Gold
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U11C Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Pacific Barracudas Caloundra Black
  22/06/2019 12:15:00 PM12 U11B Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Marlins Immanuel Jaguars
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U11A Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buddina Stingrays Caloundra White
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U11A Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Raiders Buderim Tornadoes
  22/06/2019 1:10:00 PM12 U12A Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Seals Mooloolaba Beamers
  22/06/2019 12:50:00 PM12 U12B Unity College, Caloundra West UCF01 Chancellor Corvettes Caloundra Black
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U12A Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Celtics Immanuel Rattlesnakes
  22/06/2019 1:55:00 PM12 U12B Unity College, Caloundra West UCF01 Currimundi Marlins Caloundra Green
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U12A Parklakes, BLI BLI BBF02 Buddina Bluefins Caloundra White
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U12A Parklakes, BLI BLI BBF02 Coolum Piranhas Caloundra Red
  22/06/2019 11:45:00 AM12 U12B Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Lightning Buddina Wahoos
  22/06/2019 3:00:00 PM12 U12B Unity College, Caloundra West UCF01 Unity Serpents Stella Monsoons
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U13A Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Jesters Caloundra White
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U13A Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Leopards Immanuel Sharks
  22/06/2019 8:30:00 AM12 U13B Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF01 Chancellor Cougars Caloundra Red
  22/06/2019 2:25:00 PM12 U13B Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Eels Caloundra Black
  22/06/2019 2:25:00 PM12 U13B Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Eels Siena Hawks
  22/06/2019 9:45:00 AM12 U13B Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF01 Mooloolah Anacondas Currimundi Dolphins
  22/06/2019 9:35:00 AM12 U13A Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Titans Buddina Bullsharks
  22/06/2019 BYE12 U13A BYE, BYE BYE Buderim Tigers BYE
  22/06/2019 12:05:00 PM12 U14A Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Dragons Mooloolaba Comets
  22/06/2019 3:30:00 PM12 U14B Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Cobras Chancellor Commandoes
  22/06/2019 BYE12 U14A BYE, BYE BYE Buderim Dragons BYE
  22/06/2019 10:40:00 AM12 U14B Parklakes, BLI BLI BBF02 Chancellor Chargers Caloundra White
  22/06/2019 10:50:00 AM12 U14B Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Vikings Currimundi Piranhas
  22/06/2019 10:50:00 AM12 U14A Parklakes, BLI BLI BBF01 Coolum Sharks Buddina Vipers
  22/06/2019 12:05:00 PM12 U15 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Trojans Buddina Tigersharks
  22/06/2019 BYE12 U15 BYE, BYE BYE Caloundra White BYE
  22/06/2019 12:50:00 PM12 U15 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Bears Siena Dolphins
  22/06/2019 11:55:00 AM12 U15 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Jaguars Caloundra Black
  22/06/2019 3:40:00 PM12 U16 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Bandicoots Caloundra White United
  22/06/2019 2:15:00 PM12 U16 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Caloundra Black Currimundi Eels
  22/06/2019 1:30:00 PM12 U16 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Commandos Chancellor Champs
  22/06/2019 2:55:00 PM12 U17/18 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Rangers Bli Bli Bandits
  22/06/2019 3:40:00 PM12 U17/18 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Fire Nambour Bengal Tigers
  22/06/2019 11:55:00 AM12 U17/18 Parklakes, BLI BLI BBF02 Currimundi Barracudas Caloundra White
  22/06/2019 11:00:00 AM12 U17/18 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF01 Mooloolah Boas Immanuel Vipers
  22/06/2019 BYE12 U14B BYE, BYE BYE Caloundra Black BYE
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Untitled Page