Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 10
DateTimeRoundDivisionGroundField
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Challengers Bli Bli Bandits
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Cobras Chancellor Cannons
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra White Coolum Crocs
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Red Coolum Orcas
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Gold Currimundi Hammerheads
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Black Currimundi Sea Snakes
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Mooloolaba Whales Buddina Turtles
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Tigers Buderim Artic
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U06 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Mooloolaba Barracudas Unity Anacondas
  08/06/2019 BYE10 U06 BYE, BYE BYE Buddina Guppies BYE
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Unity Copperheads Bli Bli Wizards
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF03 Mooloolah Copperheads Mooloolaba Seals
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Lightning Currimundi Swordfish
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Cyclones Siena Emus
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Black Leopard Cubs Siena Wombats
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Lynx Cubs Buderim Flood
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Ocelot cubs Siena Dingoes
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rovers Pacific Orcas
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Spartans Pacific Sharks
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U06 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Saxons Palmwoods Amazons
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Black Bli Bli Chargers
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Blue Buderim Tremor
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Gold Buderim Thunder
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Red Buderim Storm
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra White Buderim Heat
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Chipmunks Buderim Earthquakes
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cockatoos Buddina Mussels
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Coyotes Buddina Eels
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U07 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Cubs Bli Bli Vikings
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Strikers Coolum Eels
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Mooloolaba Astros Coolum Seals
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF04 Mooloolaba Dolphins Currimundi Mantarays
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF03 Mooloolah Cobras Mooloolaba Platypus
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U07 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF04 Mooloolah Adders Mooloolaba Solars
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Dragons Currimundi Sharks
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Highlanders Currimundi Orcas
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Lions Unity Diamondbacks
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Turbulence Noosa Gold
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Storm Pacific Bears
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Hurricanes Unity Rattlesnakes
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Blizzards Pacific Tigers
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Blaze Pacific Lions
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Icelanders Siena Wallabies
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U07 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rockets Siena Kookaburras
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Ninjas Bli Bli Griffins
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Mavericks Siena Bulldogs
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF03 Palmwoods Jedis Siena Eagles
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF04 Palmwoods Apaches Siena Hurricanes
  08/06/2019 9:25:00 AM10 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Avalanche Pacific Hammerheads
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Boom Pacific Dolphins
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella El Ninos Noosa Gold
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Scorchers Noosa Black
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Tigers Unity Taipans
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF03 Nambour Snow Leopards Unity Vipers
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF04 Nambour Pumas Currimundi Squids
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Cyclones Buderim Wave
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Redbacks Currimundi Stingrays
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF03 Mooloolah Mambas Mooloolaba Snappers
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF04 Mooloolah Tiger Snakes Mooloolaba Sharks
  08/06/2019 10:20:00 AM10 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Mooloolaba Milkyways Coolum Stingrays
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF03 Chancellor Crickets Bli Bli Knights
  08/06/2019 12:10:00 PM10 U08 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF04 Chancellor Condors Buddina Barracudas
  08/06/2019 12:10:00 PM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra White Buddina Bluebottles
  08/06/2019 12:10:00 PM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Red Buddina Makos
  08/06/2019 1:05:00 PM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Maroon Buddina Seagulls
  08/06/2019 12:10:00 PM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Green Buderim Freeze
  08/06/2019 1:05:00 PM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Gold Buderim Snowstorm
  08/06/2019 11:15:00 AM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Blue Buderim Twisters
  08/06/2019 1:05:00 PM10 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Black Currimundi Sea Dragons
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Knights Bli Bli Archers
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Braves Pacific Swordfish
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Pythons Siena Raptors
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Pacific Stingrays Siena Titans
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Typhoons Pacific Razors
  08/06/2019 12:50:00 PM10 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Wildfire Noosa Gold
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Sabre Tigers Unity Kingbrowns
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Mountain Lions Unity Pythons
  08/06/2019 BYE10 U09 BYE, BYE BYE Buddina Sea Eagles BYE
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Jedi Currimundi Bluebottles
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U09 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Mooloolaba Supanovas Currimundi Starfish
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Mooloolaba Jets Currimundi Seals
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U09 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Bandys Bli Bli Braves
  08/06/2019 9:35:00 PM10 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Bli Bli Jousters Coolum Snappers
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Range Raiders Coolum Marlins
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Cats Buddina Starfish
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U09 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra White Buddina Dolphins
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U09 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Red Buderim Force
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U09 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Caloundra Gold Buderim Haze
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U09 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Black Caloundra Blue
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Black Bli Bli Bishops
  08/06/2019 12:50:00 PM10 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Blue Buderim Typhoons
  08/06/2019 1:55:00 PM10 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Gold Buderim Tidal Wave
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U10 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Taipans Buderim Blizzard
  08/06/2019 3:00:00 PM10 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra White Caloundra Red
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U10 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Captains Buddina Swordfish
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U10 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Chiefs Buddina Mantarays
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U10 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Chancellor Cruisers Currimundi Jellyfish
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Giants Coolum Manta Rays
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Knights Currimundi Great Whites
  08/06/2019 12:50:00 PM10 U10 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF02 Mooloolaba Mariners Unity Redbellies
  08/06/2019 3:00:00 PM10 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Twisters Buddina Waves
  08/06/2019 1:55:00 PM10 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Breeze Mooloolaba Rays
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U10 Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF02 Mooloolah Rattlers Siena Wolves
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Black Panthers Siena Saints
  08/06/2019 12:50:00 PM10 U10 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF02 Nambour Golden Cats Siena Ninjas
  08/06/2019 12:50:00 PM10 U10 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF02 Palmwoods Ninjas Pacific Vipers
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U11B Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Bob Cats Mooloolaba Galaxy
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U11A Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Gladiators Caloundra White
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U11D University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF01 Chancellor Crocs Currimundi Makos
  08/06/2019 12:15:00 PM10 U11B Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Jaguars Buderim Cyclones
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U11A Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF01 Currimundi Morays Buddina Stingrays
  08/06/2019 BYE10 U11D BYE, BYE BYE Range Raptors BYE
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U11A Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Noosa Black Buderim Tornadoes
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U11A Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Bli Bli Raiders Unity Cobras
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U11B Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Mohicans Siena Marlins
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U11C Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Black Coolum Barracudas
  08/06/2019 12:50:00 PM10 U11C Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Stella Ice Storms Caloundra Red
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U11D Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Gold Siena Cobras
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U11C Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Pacific Barracudas Noosa Gold
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U12A Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra White Coolum Piranhas
  08/06/2019 2:25:00 PM10 U12A Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Rattlesnakes Pacific Seals
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U12A Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Celtics Caloundra Red
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U12B University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF01 Buddina Wahoos Currimundi Marlins
  08/06/2019 1:20:00 PM10 U12A Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Buddina Bluefins Mooloolaba Beamers
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U12B Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Black Caloundra Green
  08/06/2019 3:00:00 PM10 U12B Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Stella Monsoons Chancellor Corvettes
  08/06/2019 1:55:00 PM10 U12B Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Buderim Lightning Unity Serpents
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U13A Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Leopards Bli Bli Jesters
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U13B Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Black Siena Hawks
  08/06/2019 11:45:00 AM10 U13A Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Titans Immanuel Sharks
  08/06/2019 BYE10 U13A BYE, BYE BYE Buddina Bullsharks BYE
  08/06/2019 9:35:00 AM10 U13B Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF01 Siena Eels Currimundi Dolphins
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U13A Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra White Buderim Tigers
  08/06/2019 10:50:00 AM10 U13B Mooloolah Valley Country Club, MOOLOOLAH MVF01 Mooloolah Anacondas Caloundra Red
  08/06/2019 10:40:00 AM10 U13B University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF01 Chancellor Cougars Pacific Eels
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U14A Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Mooloolaba Comets Buderim Dragons
  08/06/2019 BYE10 U14A BYE, BYE BYE Buddina Vipers BYE
  08/06/2019 9:45:00 AM10 U14B University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF05 Currimundi Piranhas Pacific Cobras
  08/06/2019 8:30:00 AM10 U14A University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF05 Bli Bli Dragons Coolum Sharks
  08/06/2019 1:00:00 PM10 U14B Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Vikings Caloundra Black
  08/06/2019 11:55:00 AM10 U14B University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF01 Chancellor Commandoes Caloundra White
  08/06/2019 11:10:00 AM10 U15 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra Black Palmwoods Trojans
  08/06/2019 9:45:00 AM10 U15 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra White Siena Dolphins
  08/06/2019 BYE10 U15 BYE, BYE BYE Nambour Jaguars BYE
  08/06/2019 11:55:00 AM10 U15 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Buderim Bears Buddina Tigersharks
  08/06/2019 2:15:00 PM10 U16 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Commandos Buderim Bandicoots
  08/06/2019 11:00:00 AM10 U16 University Of The Sunshine Coast, SIPPY DOWNS CPF05 Chancellor Champs Currimundi Eels
  08/06/2019 12:35:00 PM10 U16 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra Black Caloundra White United
  08/06/2019 3:35:00 PM10 U17/18 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra White Bli Bli Bandits
  08/06/2019 2:00:00 PM10 U17/18 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Currimundi Barracudas Siena Fire
  08/06/2019 3:40:00 PM10 U17/18 Jubilee Park 1, PALMWOODS PWF01 Palmwoods Rangers Immanuel Vipers
  08/06/2019 1:20:00 PM10 U17/18 Nambour Wildcats, BURNSIDE NWF01 Nambour Bengal Tigers Mooloolah Boas
  08/06/2019 BYE10 U14B BYE, BYE BYE Chancellor Chargers BYE
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Developed by www.KOOK.com.au

Untitled Page