Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 9
DateTimeRoundDivisionGroundField
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U06 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Bli Bli Bandits Mooloolaba Whales
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U06 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Crocs Chancellor Challengers
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Orcas Chancellor Cannons
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Hammerheads Caloundra White
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF05 Currimundi Sea Snakes Caloundra Red
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF04 Currimundi Swordfish Caloundra Gold
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Tigers Caloundra Black
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Barracudas Buderim Flood
  01/06/2019 BYE9 U06 BYE, BYE BYE Buderim Artic BYE
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U06 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Turtles Unity Copperheads
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Guppies Unity Anacondas
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Lightning Bli Bli Wizards
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Cyclones Palmwoods Spartans
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Wombats Chancellor Cobras
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Emus Mooloolah Copperheads
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Dingoes Nambour Black Leopard Cubs
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rovers Nambour Lynx Cubs
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Seals Nambour Ocelot cubs
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Orcas Palmwoods Saxons
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Sharks Palmwoods Amazons
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Bli Bli Chargers Mooloolah Adders
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Solars Mooloolah Cobras
  01/06/2019 11:15:00 AM9 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Platypus Nambour Lions
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Dolphins Noosa Gold
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Astros Caloundra Red
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Immanuel Strikers Caloundra White
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Tigers Unity Diamondbacks
  01/06/2019 11:15:00 AM9 U07 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Eels Palmwoods Highlanders
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U07 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Mussels Palmwoods Icelanders
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rockets Buderim Earthquakes
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Kookaburras Buderim Heat
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Wallabies Buderim Storm
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Blaze Buderim Thunder
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella Blizzards Buderim Tremor
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Hurricanes Caloundra Black
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Storm Caloundra Blue
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Turbulence Caloundra Gold
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Bears Bli Bli Vikings
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Lions Unity Rattlesnakes
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U07 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Dragons Chancellor Chipmunks
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF04 Currimundi Sharks Chancellor Cockatoos
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF05 Currimundi Orcas Chancellor Coyotes
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U07 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Mantarays Chancellor Cubs
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U07 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Eels Coolum Seals
  01/06/2019 12:10:00 PM9 U08 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Snappers Bli Bli Griffins
  01/06/2019 11:15:00 AM9 U08 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Sharks Mooloolah Mambas
  01/06/2019 12:10:00 PM9 U08 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Milkyways Mooloolah Tiger Snakes
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF03 Bli Bli Knights Immanuel Ninjas
  01/06/2019 2:00:00 PM9 U08 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Barracudas Nambour Snow Leopards
  01/06/2019 2:55:00 PM9 U08 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Bluebottles Nambour Tigers
  01/06/2019 12:10:00 PM9 U08 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Makos Noosa Black
  01/06/2019 1:05:00 PM9 U08 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF03 Buddina Seagulls Noosa Gold
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Dolphins Buderim Freeze
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Hammerheads Buderim Snowstorm
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Range United, MONTVILLE RUF03 Buderim Twisters Palmwoods Apaches
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Buderim Wave Palmwoods Jedis
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U08 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF04 Immanuel Cyclones Palmwoods Mavericks
  01/06/2019 11:15:00 AM9 U08 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Redbacks Caloundra Blue
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF06 Siena Bulldogs Caloundra Gold
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF04 Siena Eagles Caloundra Green
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF05 Siena Hurricanes Caloundra Maroon
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF04 Stella Avalanche Caloundra Red
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF03 Stella Boom Caloundra White
  01/06/2019 9:25:00 AM9 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF06 Stella El Ninos Chancellor Condors
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF05 Stella Scorchers Chancellor Crickets
  01/06/2019 11:15:00 AM9 U08 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Stingrays Unity Taipans
  01/06/2019 12:10:00 PM9 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Sea Dragons Unity Vipers
  01/06/2019 11:15:00 AM9 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Squids Caloundra Black
  01/06/2019 10:20:00 AM9 U08 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF03 Currimundi Stingrays Nambour Pumas
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U09 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Supanovas Bli Bli Archers
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U09 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Coolum Marlins Coolum Snappers
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Jets Caloundra Red
  01/06/2019 1:00:00 PM9 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Bluebottles Caloundra Gold
  01/06/2019 11:55:00 AM9 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Seals Caloundra Blue
  01/06/2019 10:50:00 AM9 U09 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Starfish Caloundra Black
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Jedi Buderim Haze
  01/06/2019 BYE9 U09 BYE, BYE BYE Buderim Force BYE
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U09 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF02 Buddina Dolphins Unity Pythons
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF02 Buddina Starfish Unity Kingbrowns
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U09 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF02 Chancellor Cats Buddina Sea Eagles
  01/06/2019 12:50:00 PM9 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Typhoons Bli Bli Jousters
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Titans Palmwoods Braves
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Raptors Caloundra White
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Range Raiders Mooloolah Pythons
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Palmwoods Knights Mooloolah Bandys
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U09 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Wildfire Bli Bli Braves
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Swordfish Nambour Mountain Lions
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Stingrays Nambour Sabre Tigers
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Razors Noosa Gold
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U10 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Bli Bli Bishops Buderim Blizzard
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U10 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF02 Buddina Waves Buderim Tidal Wave
  01/06/2019 12:50:00 PM9 U10 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF02 Buddina Swordfish Buderim Typhoons
  01/06/2019 1:55:00 PM9 U10 Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF02 Buddina Mantarays Caloundra Black
  01/06/2019 2:05:00 PM9 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Jellyfish Caloundra Blue
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Giants Caloundra Gold
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U10 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF02 Immanuel Knights Caloundra Red
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U10 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Mariners Caloundra White
  01/06/2019 12:50:00 PM9 U10 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Rays Chancellor Captains
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF02 Siena Ninjas Mooloolah Rattlers
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U10 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Chancellor Cruisers Mooloolah Taipans
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U10 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Coolum Manta Rays Nambour Black Panthers
  01/06/2019 3:10:00 PM9 U10 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF02 Currimundi Great Whites Nambour Golden Cats
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Vipers Unity Redbellies
  01/06/2019 3:00:00 PM9 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Twisters Palmwoods Ninjas
  01/06/2019 1:55:00 PM9 U10 Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF02 Stella Breeze Chancellor Chiefs
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U10 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF03 Siena Wolves Siena Saints
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U11A Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF01 Buddina Stingrays Unity Cobras
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U11A Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Morays Palmwoods Gladiators
  01/06/2019 10:00:00 AM9 U11A Range United, MONTVILLE RUF01 Buderim Tornadoes Caloundra White
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U11D Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Makos Siena Cobras
  01/06/2019 11:10:00 AM9 U11B Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Marlins Mooloolaba Galaxy
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U11C Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Stella Ice Storms Coolum Barracudas
  01/06/2019 11:05:00 AM9 U11A Range United, MONTVILLE RUF01 Bli Bli Raiders Noosa Black
  01/06/2019 12:10:00 PM9 U11B Range United, MONTVILLE RUF01 Buderim Cyclones Nambour Bob Cats
  01/06/2019 12:15:00 PM9 U11B Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Jaguars Palmwoods Mohicans
  01/06/2019 2:00:00 PM9 U11C Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Noosa Gold Caloundra Black
  01/06/2019 1:20:00 PM9 U11C Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Barracudas Caloundra Red
  01/06/2019 BYE9 U11D BYE, BYE BYE Caloundra Gold BYE
  01/06/2019 1:15:00 PM9 U11D Range United, MONTVILLE RUF01 Range Raptors Chancellor Crocs
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U12B Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Marlins Unity Serpents
  01/06/2019 1:20:00 PM9 U12A Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Rattlesnakes Caloundra Red
  01/06/2019 12:55:00 PM9 U12A Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Coolum Piranhas Pacific Seals
  01/06/2019 12:50:00 PM9 U12B Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Buderim Lightning Caloundra Black
  01/06/2019 2:10:00 PM9 U12A Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Mooloolaba Beamers Caloundra White
  01/06/2019 1:55:00 PM9 U12B Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Chancellor Corvettes Caloundra Green
  01/06/2019 9:35:00 AM9 U12A Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF01 Buddina Bluefins Palmwoods Celtics
  01/06/2019 3:00:00 PM9 U12B Stella Maris School, MAROOCHYDORE SMF01 Stella Monsoons Buddina Wahoos
  01/06/2019 11:55:00 AM9 U13A Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF01 Buddina Bullsharks Buderim Tigers
  01/06/2019 BYE9 U13A BYE, BYE BYE Nambour Leopards BYE
  01/06/2019 2:25:00 PM9 U13A Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Sharks Caloundra White
  01/06/2019 11:45:00 AM9 U13B Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Dolphins Chancellor Cougars
  01/06/2019 1:30:00 PM9 U13B Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Eels Mooloolah Anacondas
  01/06/2019 2:25:00 PM9 U13B Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Eels Caloundra Black
  01/06/2019 10:40:00 AM9 U13A Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF01 Bli Bli Jesters Palmwoods Titans
  01/06/2019 12:15:00 PM9 U13B Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Hawks Caloundra Red
  01/06/2019 2:25:00 PM9 U14A Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF01 Buddina Vipers Mooloolaba Comets
  01/06/2019 3:40:00 PM9 U14B Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Cobras Chancellor Chargers
  01/06/2019 1:00:00 PM9 U14B Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Chancellor Commandoes Currimundi Piranhas
  01/06/2019 BYE9 U14A BYE, BYE BYE Coolum Sharks BYE
  01/06/2019 1:10:00 PM9 U14A Brightwater Park, BRIGHTWATER BUDF01 Bli Bli Dragons Buderim Dragons
  01/06/2019 12:55:00 PM9 U14B Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Caloundra White Caloundra Black
  01/06/2019 11:30:00 AM9 U15 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Buderim Bears Caloundra Black
  01/06/2019 11:30:00 AM9 U15 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Caloundra White Palmwoods Trojans
  01/06/2019 BYE9 U15 BYE, BYE BYE Buddina Tigersharks BYE
  01/06/2019 2:45:00 PM9 U15 Siena Primary School, SIPPY DOWNS SCF01 Siena Dolphins Nambour Jaguars
  01/06/2019 10:05:00 AM9 U16 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Buderim Bandicoots Chancellor Champs
  01/06/2019 10:05:00 AM9 U16 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Palmwoods Commandos Caloundra Black
  01/06/2019 2:15:00 PM9 U16 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Eels Caloundra White United
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U17/18 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Bli Bli Bandits Mooloolah Boas
  01/06/2019 3:40:00 PM9 U17/18 Frank McIvor Park, CURRIMUNDI FMF01 Currimundi Barracudas Palmwoods Rangers
  01/06/2019 8:30:00 AM9 U17/18 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Caloundra White Nambour Bengal Tigers
  01/06/2019 3:40:00 PM9 U17/18 Immanuel Lutheran College, MAROOCHYDORE LJF01 Immanuel Vipers Siena Fire
  01/06/2019 BYE9 U14B BYE, BYE BYE Palmwoods Vikings BYE
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Developed by www.KOOK.com.au

Untitled Page