Sunshine Coast
Churches Soccer Association
Sunshine Coast Churches Soccer on facebook

Junior fixtures

ROUND 6
DateTimeRoundDivisionGroundField
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Bandits Currimundi Hammerheads
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U06 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Orcas Currimundi Sea Snakes
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Crocs Currimundi Swordfish
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Immanuel Tigers Chancellor Cobras
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U06 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Barracudas Chancellor Challengers
  11/05/2019 BYE6 U06 BYE, BYE BYE Chancellor Cannons BYE
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra White Unity Copperheads
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Red Unity Anacondas
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Gold Stella Lightning
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Black Stella Cyclones
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Flood Siena Wombats
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Artic Siena Emus
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Siena Dingoes Buddina Turtles
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rovers Buddina Guppies
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Wizards Palmwoods Spartans
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Seals Palmwoods Saxons
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Whales Palmwoods Amazons
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Sharks Mooloolah Copperheads
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Orcas Nambour Black Leopard Cubs
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U06 Parklakes, BLI BLI BBF04 Nambour Ocelot cubs Nambour Lynx Cubs
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Chargers Palmwoods Icelanders
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U07 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Rockets Palmwoods Highlanders
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF04 Pacific Tigers Siena Kookaburras
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Lions Siena Wallabies
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U07 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF05 Pacific Bears Stella Blaze
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U07 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Stella Blizzards
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Parklakes, BLI BLI BBF05 Nambour Lions Stella Hurricanes
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Mooloolah Cobras Stella Storm
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Mooloolah Adders Stella Turbulence
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Solars Unity Diamondbacks
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Platypus Unity Rattlesnakes
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Dolphins Immanuel Dragons
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U07 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Astros Currimundi Sharks
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra White Currimundi Orcas
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Vikings Currimundi Mantarays
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Seals Buddina Eels
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U07 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Eels Buddina Mussels
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Earthquakes Chancellor Cubs
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Heat Chancellor Coyotes
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Storm Chancellor Cockatoos
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Thunder Chancellor Chipmunks
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U07 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Tremor Immanuel Strikers
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Black Caloundra Red
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U07 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Blue Caloundra Gold
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Bli Bli Griffins Chancellor Crickets
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL02 Coolum Stingrays Chancellor Condors
  11/05/2019 1:05:00 PM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra White Currimundi Sea Dragons
  11/05/2019 1:05:00 PM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Red Currimundi Squids
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Maroon Currimundi Stingrays
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Green Immanuel Cyclones
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF03 Caloundra Gold Immanuel Ninjas
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Caloundra Blue Unity Vipers
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF04 Caloundra Black Unity Taipans
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Wave Stella Scorchers
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Twisters Stella El Ninos
  11/05/2019 1:05:00 PM6 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Buderim Snowstorm Stella Boom
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC04 Buderim Freeze Stella Avalanche
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U08 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Snappers Buddina Seagulls
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U08 Parklakes, BLI BLI BBF04 Siena Eagles Buddina Makos
  11/05/2019 1:05:00 PM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Siena Bulldogs Buddina Bluebottles
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U08 Range United, MONTVILLE RUF03 Range Redbacks Buddina Barracudas
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U08 Parklakes, BLI BLI BBF05 Bli Bli Knights Palmwoods Mavericks
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF03 Mooloolaba Milkyways Palmwoods Jedis
  11/05/2019 12:10:00 PM6 U08 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF04 Mooloolaba Sharks Palmwoods Apaches
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Hammerheads Siena Hurricanes
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U08 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF03 Pacific Dolphins Mooloolah Mambas
  11/05/2019 9:25:00 AM6 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Gold Mooloolah Tiger Snakes
  11/05/2019 10:20:00 AM6 U08 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF03 Noosa Black Nambour Pumas
  11/05/2019 11:15:00 AM6 U08 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF05 Nambour Tigers Nambour Snow Leopards
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Archers Currimundi Starfish
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Immanuel Jedi Currimundi Seals
  11/05/2019 BYE6 U09 BYE, BYE BYE Currimundi Bluebottles BYE
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Coolum Snappers Unity Pythons
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Coolum Marlins Unity Kingbrowns
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U09 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Stella Wildfire Chancellor Cats
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Force Stella Typhoons
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U09 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Red Siena Titans
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Gold Siena Raptors
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Range United, MONTVILLE RUF02 Range Raiders Caloundra Blue
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Black Caloundra White
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Haze Palmwoods Braves
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Swordfish Palmwoods Knights
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Stingrays Buddina Dolphins
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Razors Buddina Starfish
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF02 Noosa Gold Buddina Sea Eagles
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Jousters Nambour Sabre Tigers
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Braves Nambour Mountain Lions
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U09 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Jets Mooloolah Pythons
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U09 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Supanovas Mooloolah Bandys
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Bli Bli Bishops Chancellor Captains
  11/05/2019 12:50:00 PM6 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra White Chancellor Chiefs
  11/05/2019 1:55:00 PM6 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Red Chancellor Cruisers
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U10 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Coolum Manta Rays Siena Ninjas
  11/05/2019 3:00:00 PM6 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Blue Currimundi Great Whites
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U10 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF02 Caloundra Black Unity Redbellies
  11/05/2019 3:10:00 PM6 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Typhoons Stella Twisters
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Tidal Wave Stella Breeze
  11/05/2019 12:50:00 PM6 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Buderim Blizzard Siena Wolves
  11/05/2019 1:55:00 PM6 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC02 Siena Saints Buddina Waves
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U10 Coolum Beach Baptist Churches, Coolum COL01 Immanuel Giants Buddina Swordfish
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U10 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC03 Palmwoods Ninjas Buddina Mantarays
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U10 Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF02 Pacific Vipers Currimundi Jellyfish
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U10 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Caloundra Gold Nambour Golden Cats
  11/05/2019 12:50:00 PM6 U10 Parklakes, BLI BLI BBF03 Nambour Black Panthers Immanuel Knights
  11/05/2019 1:55:00 PM6 U10 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Mariners Mooloolah Taipans
  11/05/2019 12:50:00 PM6 U10 Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF02 Mooloolaba Rays Mooloolah Rattlers
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U11A Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Raiders Palmwoods Gladiators
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U11A Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra White Currimundi Morays
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U11C Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Black Caloundra Red
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U11A Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Tornadoes Buddina Stingrays
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U11B Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Cyclones Siena Marlins
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U11C Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Noosa Gold Coolum Barracudas
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U11B Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Mooloolaba Galaxy Palmwoods Mohicans
  11/05/2019 BYE6 U11D BYE, BYE BYE Siena Cobras BYE
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U11A Good Shepherd Lutheran College, NOOSAVILLE GSF01 Noosa Black Unity Cobras
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U11D Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra Gold Chancellor Crocs
  11/05/2019 1:20:00 PM6 U11C Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Barracudas Stella Ice Storms
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U11B Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Nambour Bob Cats Immanuel Jaguars
  11/05/2019 11:10:00 AM6 U11D Range United, MONTVILLE RUF01 Range Raptors Currimundi Makos
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U12A Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Red Caloundra White
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U12B Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra Green Buddina Wahoos
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U12B Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Black Unity Serpents
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U12A Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Mooloolaba Beamers Palmwoods Celtics
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U12B Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Lightning Stella Monsoons
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U12B Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Currimundi Marlins Chancellor Corvettes
  11/05/2019 2:25:00 PM6 U12A Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Seals Buddina Bluefins
  11/05/2019 10:40:00 AM6 U12A Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF01 Coolum Piranhas Immanuel Rattlesnakes
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U13A Parklakes, BLI BLI BBF02 Bli Bli Jesters Buddina Bullsharks
  11/05/2019 BYE6 U13A BYE, BYE BYE Palmwoods Titans BYE
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U13B Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra Black Currimundi Dolphins
  11/05/2019 9:35:00 AM6 U13B Parklakes, BLI BLI BBF01 Pacific Eels Mooloolah Anacondas
  11/05/2019 1:00:00 PM6 U13B Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra Red Siena Eels
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U13B Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Siena Hawks Chancellor Cougars
  11/05/2019 11:45:00 AM6 U13A Golden Beach State School, Golden Beach CSF01 Caloundra White Nambour Leopards
  11/05/2019 12:50:00 PM6 U13A Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Tigers Immanuel Sharks
  11/05/2019 9:45:00 AM6 U14A Multi-sport Complex 2, MUDJIMBA MSF06 Coolum Sharks Buderim Dragons
  11/05/2019 10:50:00 AM6 U14A Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Dragons Buddina Vipers
  11/05/2019 8:30:00 AM6 U14B Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra Black Chancellor Chargers
  11/05/2019 1:00:00 PM6 U14B Golden Beach State School, Golden Beach CSF02 Caloundra White Currimundi Piranhas
  11/05/2019 BYE6 U14A BYE, BYE BYE Mooloolaba Comets BYE
  11/05/2019 3:30:00 PM6 U14B Pacific Lutheran, BIRTINYA PLF01 Pacific Cobras Palmwoods Vikings
  11/05/2019 BYE6 U15 BYE, BYE BYE Siena Dolphins BYE
  11/05/2019 9:45:00 AM6 U15 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra White Nambour Jaguars
  11/05/2019 11:10:00 AM6 U15 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra Black Buddina Tigersharks
  11/05/2019 2:05:00 PM6 U15 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Bears Palmwoods Trojans
  11/05/2019 3:30:00 PM6 U16 Maroochydore Fishermans Road, MAROOCHYDORE MMC01 Buderim Bandicoots Currimundi Eels
  11/05/2019 12:35:00 PM6 U16 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra Black Chancellor Champs
  11/05/2019 2:00:00 PM6 U16 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra White United Palmwoods Commandos
  11/05/2019 12:05:00 PM6 U17/18 Parklakes, BLI BLI BBF01 Bli Bli Bandits Currimundi Barracudas
  11/05/2019 3:25:00 PM6 U17/18 Russell Barker Park , CALOUNDRA CCF01 Caloundra White Immanuel Vipers
  11/05/2019 9:45:00 AM6 U17/18 Parklakes, BLI BLI BBF02 Siena Fire Mooloolah Boas
  11/05/2019 11:20:00 AM6 U17/18 Parklakes, BLI BLI BBF02 Palmwoods Rangers Nambour Bengal Tigers
  11/05/2019 BYE6 U14B BYE, BYE BYE Chancellor Commandoes BYE
   

© Sunshine Coast Churches Soccer Assn. All Rights Reserved

Developed by www.KOOK.com.au

Untitled Page